22 grudnia odbyła się kolejna, już 4 impreza Mikołajkowa dla zawodników Football Project!

22 grudnia odbyła się kolejna, już 4 impreza Mikołajkowa dla zawodników Football Project!

Cieszymy się bardzo, że wszystkie organizowane przez nas ewent’y, spotykają się z Waszej strony z ogromnym  zainteresowaniem! Jak zawsze frekwencja była niemalże 100%.

Dzieciaki uczestniczyły w grach  i zabawach z wykorzystaniem profesjonalnych dmuchańców.
Oczywiście jak co roku towarzyszyła nam przyjemna oprawa muzyczna i spikerska, przygotowana przez Pawła Przybyłę!

Wszyscy mogli poczęstować się słodkościami, napojami oraz kawą lub herbatą.

Tak jak obiecywaliśmy – nie zabrakło specjalnych gości.

Pojawili się zawodnicy z kadry Ruchu ChorzówMateusz Machała i Mateusz Winciersz wraz z trenerem-koordynatorem szkolenia, Mateuszem Michalikiem. Obecny także był Bartosz Musiolik – asystent naszych trenerów, bardzo dobrze znany zawodnikom FP  z tegorocznego obozu piłkarskiego. Bartosz aktualnie także zasila szeregi adeptów Ruchu Chorzów, grając w Centralnej Lidze Juniorów.

Tak jak w poprzednim roku, mieliśmy przyjemność gościć u nas 10-krotnego reprezentanta Polski, eksperta sportowego, a także członka sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski w jednej osobie – Radosława Gilewicza. Dziękujemy!

Nie zabrakło oczywiście innych niespodzianek. Zawodnicy Football Project oprócz prezentów od Mikołaja mogli cieszyć się upominkami, które zostały przygotowane przez Kluby Kibiców i okolicznych sympatyków Ruchu Chorzów! Uczestniczyli oni po raz pierwszy w pikniku, zorganizowanym przez nas i mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Słowa podziękowania w imieniu zawodników, kierujemy również w stronę Prezesa spółki InterCraft, Sponsora Generalnego Football Project – Sebastiana Musiolika, dzięki któremu możemy działać na tak godnym poziomie, rozwijać się i realizować wyznaczone cele! Dziękujemy także innym sponsorom, którzy również nie szczędzą naszej szkółce pomocy, a są to firmy – Centrum Samochodowe Continental oraz KASE Usługi Inżynierskie wraz ze Studiem Figura Czechowice-Dziedzice.

Cieszymy się, że w tak licznym gronie zawodników i rodziców mogliśmy się wspólnie znów zabawić! Nie wszyscy jednak dotrwali do końca i nie uczestniczyli w zdjęciu grupowym – ale nie ma się czym martwić, nadrobimy to w przyszłym roku! 😀

Zapraszamy na profesjonalną fotorelację, przygotowaną przez Tomasza Ogorzałego.

https://www.facebook.com/fotoogorzaly