II PIKNIK RODZINNY FOOTBALL PROJECT SUSZEC – UCHWYCONE CHWILE!

No i II Piknik Rodzinny za nami! -:)

Cieszymy się, że tak licznie wzięliście udział w naszej imprezie.

Miło było obserwować jak dzieciaki z Football Project czerpią radość ze wspólnej zabawy z kolegami, koleżankami, rodzeństwem i rodzicami. Wszyscy chętnie uczestniczyli w rozgrywkach, różnych konkurencjach oraz atrakcjach przygotowanych dla najmłodszych.

Świetnie spisali się także rodzice naszych milusińskich, którzy pomagali w zorganizowaniu wydarzenia.

Dziękujemy również mamusiom, które uraczyły nas wszystkich swoimi wspaniałymi wypiekami! Panowała przesympatyczna atmosfera, a pogoda na szczęście też dopisała.

Swoją przysłowiową „cegiełkę” w postaci swojego zaangażowania dorzuciły też przesympatyczne dziewczyny z Klubu Działań Pozytywnych, działającego przy GOK-u w Suszcu. Owe „pozytywnie zakręcone” – jak mówią o sobie dziewczyny rozbawiały wszystkie dzieciaki ozdabiając ich buźki cudownymi malunkami!

Zachęcamy do zapoznania się z ich projektami na stronie:

http://kdpsuszec.pl

Swoją obecnością oraz przemówieniem uświetnił nasz piknik Wójt Gminy Suszec – Pan Marian Pawlas. Dziękujemy i zachęcamy do dalszego kibicowania młodym zawodnikom Football Project w Suszcu!

Za wsparcie dziękujemy oczywiście właścicielowi spółki InterCraft, który tak jak już wspominaliśmy – jest z nami od początku!

Wdzięczni też jesteśmy firmie P.W. Eka z Suszca, że mogliśmy jak w zeszłym roku posmakować jej produktów.

Nie można pominąć osoby Pana Krzysztofa Krenta, który dołożył wszelkich starań, żeby od strony technicznej nic nam na stadionie nie brakowało!

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTOGALERII PRZYGOTOWANYCH PRZEZ PANA SEBASTIANA WZIĘTKA (link poniżej) ORAZ PANIĄ MICHALINĘ HABOR (zdjęcia w zakładce – Galeria), KTÓRA UDOSTĘPNIŁA NAM RÓWNIEŻ KRÓTKI FILMIK Z PIKNIKU (2 link poniżej)!!! 😀

https://goo.gl/photos/bGBJBBzphn2GhSLTA

https://www.youtube.com/watch?v=daQVgVE-MCo&feature=youtu.be

Team Football Project