IMPREZA MIKOŁAJKOWA Z FOOTBALL PROJECT GROUP 2019

Jak w poprzednich latach tak i w tym roku – 15.12, mieliśmy przyjemność zorganizowania imprezy Mikołajkowej dla wszystkich naszych zawodników. Tym razem gościliśmy również dzieci i rodziców z nowo otwartego oddziału w Kleszczowie. „Zarażamy” swoim projektem coraz to nowe miejscowości i nie spoczywamy na laurach, lecz wzajemnie się motywujemy.

Atmosfera była wspaniała! Impreza obfitowała w różne atrakcje. Wieloletni już nasi młodzi piłkarze mieli okazję zaprezentowania się w w pięknych, nowych dresach – częściowo dofinansowanych przez Fundację JSW, której serdecznie dziękujemy! Nie obyło się oczywiście bez prezentów, których fundatorem był nasz sponsor generalny – InterCraft Sp. z o.o.! Dziękujemy w imieniu naszych wychowanków! Odwiedzili nas również przyjaciele z Ruchu Chorzów wraz z maskotką tegoż klubu – Orłem Adlerkiem :-D. No i również Oni obdarowali dzieciaki upominkami – to było przesympatyczne spotkanie, dziękujemy!

O wspaniałą, nastrojową oprawę muzyczną zadbał mistrz w swoim fachu – Paweł Przybyła. Jak zawsze mogliśmy liczyć na pomoc Pana Krzysztofa Krenta, Prezesa UKS Suszec oraz Pana Tomasza Wojciechowskiego, za co też serdecznie dziękujemy! Na medal, jak co roku spisał się także nasz liczny team trenerski – szacunek i podziękowania również dla Was Panowie!

Szczególnie jednak chcieliśmy podziękować wszystkim zaangażowanym rodzicom, przyjaciołom oraz zawodnikom FPG za tak liczne przybycie! Bez Was nie byłoby Nas!

Na koniec zapraszamy do wspomnień w poniższej galerii, przygotowanej przez Pana Mateusza Przybyłę.

IMPREZA MIKOŁAJKOWA Z FOOTBALL PROJECT GROUP 2019