O Football Project

Witaj na oficjalnej stronie profesjonalnej szkółki piłkarskiej Football Project.
FOOTBALL PROJECT to szkółka piłkarska założona jako stowarzyszenie, zrzeszające ludzi z pasją i miłością do piłki, ale jednocześnie chcących umożliwić realizację marzeń dzieciom nawet z najmniejszych miejscowości.
Głównym założycielem szkółki jest Arkadiusz Lazar. Posiada on niezbędny zasób wiedzy i doświadczenia, które w sposób naturalny przekładają się na 100% profesjonalizm.

Obecnie Stowarzyszenie Klub Sportowy Football Project z siedzibą w Suszcu posiada trzy filie:

kolejno w Suszcu, w Studzionce/Strumieniu oraz w Piasku..

„…Dzięki ciężkiej pracy i uporowi miałem okazję grać z najlepszymi zawodnikami ligowych klubów. Jednak koniecznością jest pogoń za najnowszymi trendami, obowiązującymi w szkoleniu dzieci w tej wspaniałej dziedzinie sportu, jaką jest gra w piłkę nożną.Wraz z całym zespołem trenerskim chcemy przelać nasze  doświadczenie i wiedzę na najmłodszych, wskazując im odpowiednią drogę rozwoju oraz zaszczepiając w nich miłość do piłki. Ta mieszanka to gwarancja na sukces!…”

ZAPRASZAMY DZIECI JUŻ OD 4-EGO ROKU ŻYCIA! 🙂

Pragniemy podziękować za to, że odwiedziłeś nas na stronie footballproject.pl i mamy gorącą nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Jesteśmy otwarci na nowe twarze i młode diamenty, które pod okiem wspaniałych trenerów zostaną oszlifowane. Jesteśmy również dumni, że to właśnie w naszych szeregach może narodzić się nowa gwiazda piłki nożnej.

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w rozwoju. Team Football Project

Stowarzyszenie Klub Sportowy Football Project

ul. Baranowicka 20

43-267 Suszec

KRS: 0000564497

NIP:   6381812582