OBÓZ PIŁKARSKI MILÓWKA 07/2018 TRWA

Prężna grupa zawodników Football Project przebywa od 1 lipca na obozie piłkarskim w Milówce. Trenerzy wraz z podopiecznymi goszczą w hotelu Tycjan, który gwarantuje bardzo dobre warunki bytowe oraz sympatyczną obsługę!

Chłopcy trenują, rozgrywają mecze sparingowe z drużynami innych klubów piłkarskich, tkj. Football Academy Bielsko-Biała, AP Pasjonat Dankowice, czy drużyną z Trzebini – demonstrując przemyślane akcje, wygrywane pojedynki 1×1 zarówno w ofensywie jak i defensywie oraz mądrość w grze. Zdaniem trenerów ręce same składają się do oklasków.

Oprócz pracy jest oczywiście szereg atrakcji. Wszyscy uczestnicy obozu, podczas pieszej wędrówki, mieli okazję podziwiać uroki pięknego Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Chłopcy wraz z kadrą trenerską odwiedzili pobliski Aquapark w Leśnej, gdzie mogli się wyszaleć w nieco inny sposób oraz zrelaksować i zaznać pewnej formy odnowy biologicznej.

OBÓZ PIŁKARSKI MILÓWKA 07/2018 – GALERIA CZ. I

Dziś natomiast, dzięki naszemu sponsorowi – firmie InterCraft, odwiedził naszych piłkarzy fizjoterapeuta Dominik Chałupnik – Dyrektor Zarządzający Orto Med Sport Bielsko-Biała. Przekazał on do dyspozycji naszych zawodników 10 Rollerów Kids, ufundowanych przez InterCraft oraz przeprowadził fachowe szkolenie w formie teoretycznej i praktycznej, specjalnie dla naszej grupy.

dchalupnik

Program 6+ pokazujący jak ważne jest rolowanie dla każdego, kto uprawia sport – został stworzony przez Doktora Bartłomieja Kacprzaka – założyciela Orto Med. Sport w Polsce.

Chłopcy dowiedzieli się jak prawidłowo zadbać o regenerację i swój zdrowy rozwój.

Pan Dominik wytłumaczył i pokazał młodym piłkarzom:

– Jak się rolować? (kiedy? ile? gdzie?)
– Jaki jest wpływ rollowania na organizm?
– Jak korzystać z rollerów kids?

👉🏻 rolowanie zapobiega kontuzjom oraz wzmacnia mięśnie głębokie
👉🏻 rolowanie pomaga zrelaksować mięśnie po ciężkim treningu
👉🏻 przyspiesza regenerację mięśni oraz pobudza krążenie

💪🏻rolowanie jest genialnym narzędziem do treningu!

3 1 2

Chłopcy pochłaniali więc wiedzę i testowali nowy sprzęt! Dziękujemy Panu Dominikowi i firmie InterCraft za dzisiaj!!!

A więc do tej pory wiedza idzie w parze z praktyką i dobrą zabawą, a to jeszcze nie koniec obozu w Milówce! 😀

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do galerii,

Team Football Project

OBÓZ PIŁKARSKI MILÓWKA – GALERIA CZ. II