PRZEKAŻ 1%

DRODZY RODZICE ORAZ SPONSORZY, PARTNERZY ORAZ SYMPATYCY SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ FOOTBALL PROJECT!

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych – na rozwój i szkolenie podopiecznych szkółki piłkarskiej Football Project! 

Patronem całej akcji jest Fundacji Sportowcy Dzieciom.

W jaki sposób przekazać swój 1% z rozliczenia rocznego za 2019 rok? Jest to bardzo proste!

Przede wszystkim wpisujemy poniższy nr KRS:

0000457030
Mamy wyznaczony indywidualny numer dla naszej szkółki: 439

więc kolejno, jako cel szczegółowy wystarczy wpisać:

KS Football Project Suszec, Piasek, Kleszczów (439).

UWAGA – NA ULOTCE NIE WIDNIEJE NAZWA MIEJSCOWOŚCI KLESZCZÓW, BO TO NOWY ODDZIAŁ, ALE POWYŻSZY NR – 439 OBEJMUJE RÓWNIEŻ TEN ZAWODNIKÓW Z TEGO ODDZIAŁU!!!

Prawidłowe wpisanie naszych danych jest bardzo istotne, gdyż warunkuje możliwość szczegółowego rozliczenia się Fundacji z Football Project.

Instrukcja jest też widoczna na zamieszczonym plakacie.

Poniżej zamieszczamy link z bezpośrednim przekierowaniem na subkonto naszej szkółki, zamieszczone na oficjalnej stronie Fundacji Sportowcy Dzieciom. Jeżeli chcesz wesprzeć naszych piłkarzy – możesz również rozliczyć PIT i przekazać 1% podatku za pomocą zamieszczonego tam, darmowego programu:

>>>> PRZEKAŻ SWÓJ 1% POPRZEZ SKORZYSTANIE DARMOWEGO PROGRAMU PIT

 

Jeżeli wyrazicie więc Państwo chęć przekazania owego 1% na pomoc w szkoleniu młodych adeptów piłki nożnej, to będziemy bardzo wdzięczni!

Prosimy o udostępnianie naszego ogłoszenia na facebook-u i innych aplikacjach czy też platformach, wśród rodziny, znajomych, itd. Gwarantujemy jednocześnie, że wszelkie zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na potrzeby Waszych młodych piłkarzy i zapewniamy o naszej wiarygodności, jak również Fundacji Sportowcy Dzieciom, która rozdysponuje ostatecznie zebrane środki, na udokumentowane przez naszą szkółkę cele.

 

Jeszcze raz więc zachęcamy i gwarantujemy, że wszystkie przekazane przez Was środki przeznaczone będą na powyżej wymieniony cel! 

 

 

Zarząd Stowarzyszenia KS Football Project