ROZWIJAMY SIĘ WDRAŻAJĄC FACHOWY SYSTEM ZARZĄDZANIA AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ – ProTrainUp

Drodzy rodzice, partnerzy i sympatycy Football Project z siedzibą w Suszcu!

Mamy przyjemność poinformowania Państwa, iż znów czynimy „krok do przodu”! W dniu wczorajszym, tj. 03.11.2016 r. podpisaliśmy umowę z ProTrainUp Sp. z o. o. która jest właścicielem fachowego Systemu Zarządzania Klubem Piłkarskim – ProTrainUp.

Dlaczego zdecydowaliśmy się zainwestować w taki program?

Zależy nam na ciągłym kształceniu się i poszerzaniu wiedzy z zakresu szkolenia dzieci w dziedzinie piłki nożnej. Nie możemy sobie pozwolić na przysłowiowe „stanie w miejscu”. Fachowo i profesjonalnie przygotowana kadra trenerska to podstawa, a ów program pomoże nam w uzyskaniu kolejnych stopni wtajemniczenia!

Nasza Akademia zyskuje narzędzie do stałego monitoringu pracy trenerskiej oraz kreowania wewnętrznego systemu szkolenia zawodników.

Ale to nie wszystko, bo system jest również dedykowany dla młodych zawodników oraz ich rodziców!

Rodzice mogą mieć wgląd w wyniki sportowe swoich dzieci, mogą na bieżąco obserwować jak ich dziecko radzi sobie na treningach, co powinno poprawić, a w jakich elementach osiągnęło już całkiem dobre wyniki.

To tylko parę słów wprowadzenia do tematu. Szczegółowe informacje zostaną przekazane na najbliższych treningach.

WSPÓLNYMI SIŁAMI KREUJMY MŁODYCH MISTRZÓW!

Team Football Project

Po pierwsze mają one wgląd w prace swoich trenerów, mogą komunikować się z nimi, ustalać plan szkolenia, a także tworzyć wspólną bazę treningów. Kolejną kluczową kwestią jest zarabianie na korzy- o czym pisaliśmy już powyżej.